KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12769434
nr 1276 9434
Arthur Enok Andersson
(1888-1980), Sverige
Etsning, "Torget". Signerad. Motivet: 25x29 cm
Utrop:
600 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:32:44
Arthur Enok Andersson
Läs mer om Arthur Enok Andersson